Záblesk

zablesk

Záblesk – 11.6. kostel sv. Antonína z Padovy

Rockfolkworship band Záblesk potěší autorskou tvorbou, která se vymyká běžné produkci. Srdcaři, kteří si nelámou hlavu s dokonalostí projevu, kteří zasáhnou to správné místo uprostřed hrudi. Ondřej Lehovec – kytara/zpěv, David Jančálek – bicí, Martin Pastrňák – baskytara.

https://www.youtube.com/watch?v=miTTIUk6PwM

https://www.youtube.com/watch?v=4KxM5zVt2Q0

 

 [:en]zablesk

Záblesk

Kapela vznikla opravdu rychlostí blesku. Začínala v roce 2012, kdy její členové, že je to baví s tóny. Jakoby samovolně začaly vznikat texty, které se vztahovaly k Bohu a bylo jich nějak čím dál víc… Po nahrání prvního CD se k nám připojil další kytarista, který tvrdí a doplňuje hudbu svým elektrifikovaným uměním. Těsně před živým vystoupením na Večeru chval v TV Noe se ke skupině přidal poslední člen kapely, hráč na klávesové nástroje.

Záblesk není z těch kapel, které touží po slávě a zviditelnění. Proto i CD s názvem Záblesk šíří víceméně zdarma nebo za náklady. Jejich radostí je zpívat o Kristově lásce a radosti z duchovního života, chválit jej, ale i se v textech vypořádávat s životními komplikacemi a nespravedlností ve společnosti a ve světě. A největší radost je vidět skákající mládež na koncertě a přitom vědět, že jsou to lidé, kteří mají nejen uši, ale i duši.

11.6. kostel sv. Antonína z Padovy